Се бара фризер/ка

  • Објавен пред 2 месеци
  • Intea Forma
  • Активен до 05.05.2017
  • Позиција: Козметичар

Салон за убавина Интеа Форма има потреба од фризер или фризерка со работно искуство. Салонот се наоѓа во Дебар Маало. 

КЛИКНИ