Работник/чка на каса

Плата од 25.000 ден. до 27.500 ден.

  • Објавен пред 3 недели
  • Бест Фуд Груп
  • Активен до 25.11.2023
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: pizzamorino1

(преземи го огласот како слика)

 

Пицерија Морино има потреба од работник/чка на каса.

  • Работата се одвива во смени прва и втора смена.
  • Вклучен еден оброк.
  • Месечни бонуси.

За повеќе информации исконтактирајте не на 075 404 144

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »