Агент за продажба

Плата 40.000 ден.

 • Објавен пред 3 недели
 • INTERVEJS MM
 • Активен до 29.11.2023
 • Позиција: Комерцијалист/Агент
 • Локација: Скопје
 • Телефон: 3062484
 • Веб: interways.com.mk

Interways rent a car агенција има потреба од 1 работник на неопределено време за позиција на меѓународниот аеродром во Скопје.

Потребни квалификации:

 • Средно образование
 • Познавање англиски јазик
 • Возачка дозвола Б категорија минимум 3 години
 • Основно познавање на работа со компјутери (MICROSOFT OFFICE)
 • Спремност за работа во 2 смени

Нудиме:

 • Почетна плата 40000 денари.
 • Дневница + слободни денови за работа во викенд
 • Службено возило за превоз

Ве молиме вашите податоци да ги испратите на c [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »