Помошник Магационер

Плата од 25.000 ден. до 27.500 ден.

За компанијата: Ние сме Белина – најголемиот увозник и дистрибутер во Македонија на сертифицирана природна и органска козметика. Како компанија на пазарот постоиме од март 2016-та година и оттогаш па сè до ден денес... повеќе за компанијата »

Почитувани, ВРАБОТУВАМЕ помошник магационер на полно работно време.

Опис на работна позиција:

 • Одржување на магацин
 • Припрема на роба за малопродажба и големопродажба
 • Подготовка на онлајн нарачки
 • Водење документација
 • Печатење и лепење на декларации
 • Годишни пописи

Тип на вработување:

 • На определено време

Плата:

 • 26.000мкд

Услови:

 • Средна стручна спрема

Јазик:

 • Англиски – основно познавање

Компјутерски вештини:

 • Ворд, Ексел, Интернет

Локација:

 • Усје, Македонија, Скопски регион

Доколку сте комуникативни, љубезни и желни за работа ве повикуваме да ни ја испратите Вашата кратка биографија со фотографија најдоцна до 15.02.2023 на: [најави се за да го видиш е-маилот]

ВАЖНО: Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »