Персонал за работа во продавица за балони и роденденски декорации

Плата од 18.000 ден. до 24.000 ден.

  • Објавен пред 2 недели
  • Балон Твистер
  • Активен до 04.10.2022
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Facebook: ballontwister

Балон Твистер бара:

  • Креатвина особа за работа во продавница за продажба и изработка на балони и роденденски декорации. 

 

Вашето CV можете да ги испратите и на  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »