Лице за спремање палачинки - Skopje City Mall

Плата 20.000 ден.

  • Објавен пред една недела
  • NU House & Friends
  • Активен до 24.05.2022
  • Позиција: Келнер/угостител/туризам
  • Локација: Скопје

(преземи го огласот како слика)

Nu House & Friends вработува лица со желба за работа со и без работно искуство.

Контакт телефон: 070365312

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »