Оглас за магационер

За компанијата: Галафарм е производител на фармацевтски, козметички и диететски производи. Фабриката Галафарм е изградена и опремена во согласност со препораките на Добрата Производствена Пракса. Постојано инвестираме... повеќе за компанијата »

Галафарм, Скопје (Волково), компанија за производство на фармацевтски, козметички и диететски производи, има потреба од 1 лице на позиција магационер.

Опис на одговорности:

  • Прием и складирање на роба
  • Спремање и дистрибуција на роба

Потребни квалификации

  • Возачка дозвола Б категорија 
  • Завршено минимум ССС образование
  • Искуство во истата област ќе се смета за предност
  • Очекувани вештини - Одговорност, организираност и професионалост
  • Подготвеност за индивидуална и тимска работа во динамична атмосфера

Испратете ја Вашата апликација на [најави се за да го видиш е-маилот] и наведете за која позиција аплицирате

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »