Издавам наместена гарсоњера во Кисела Вода

200 €

цената е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Станови
Цена200 €
цената е фиксна
ЛокацијаСкопје - Кисела Вода
За станот Балкон / Тераса
Лифт
Приземје
Интерфон
Паркинг / гаража
Реновиран
Наместен
Број на соби 1
Површина (во m²) 26
Адреса ул. Ѓорѓи Сугаре бр. 2/2/1

Опис на огласот


Издавам наместена гарсоњера во Кисела Вода, близу општината, паркот Шопен и Тинексот. Гарсоњерата е на високо приземје со централно греење, наместена и реновирана.

барај огласи за вработување » барај останати огласи »