Intel Core 2 Quad Q9550S 2.83 GHz

2.800 MKD

2.000 MKD

цената е фиксна

Карактеристики


Објавено воЕлектроника - Делови за компјутери и додатоци
Цена2.000 MKD 2.800 MKD
цената е фиксна
ТранспортИспорака по Карго
ЛокацијаСкопје - Центар

Опис на огласот


Intel Core 2 Quad Q9550S 2.83 GHz Quad-Core SLGAE Processor LGA775 1333mhz 65W CPU
Najdobriot procesor za LGA775.

барај огласи за вработување » барај останати огласи »