Селектирајте подкатегорија за да пребарувате детално по својствата на огласите.
Филтри

* на мапата се прикажани огласи објавени во последните 3 месеци

 Прикажи на цел екран

Топ

Bmw 116 D

10.970 €

Тетово прикажи на мапа

10.970 €

цената НЕ е фиксна

 BMW  116  2013  Мал автомобил  Бела  Автоматски  Нафта / Дизел  Македонска

Vo odliçna sostojba donesen od śvajcaria kompletiran servis,u mnogu dobra sostojba moze da se testira kolava probna vozenje. Novi gumi letni...

пред 4 дена

VW POLO 1.2-BENZIN

3.800 €

Битола

3.800 €

цената НЕ е фиксна

 Volkswagen  Polo  2005  150.000 km  Мал автомобил  Без несреќа - accident free  Црна  40  Рачен  Бензин  Македонска  Клима  Airbags

- VW POLO 1.2-BENZ / 2005g. - REGISTRIRANO DO 03 / 10 / 2024g. - OD OPREMA POSEDUVA : - KLIMA KOJA LADI - CENTRALNO - DVA KLUCA - RADIO FABRICKO...

пред 5 дена

Peugeot 208 1.6 E-Hdi

6.666 €

Скопје - Карпош прикажи на мапа

6.666 €

цената НЕ е фиксна

 Peugeot  208  2013  160.000 km  Мал автомобил  Без несреќа - accident free  Бела  90  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска  Клима  Cruise control  Прв сопственик  Airbags  Навигација  Автоматски старт/стоп

Peugeot 208 1.6 E-Hdi,️2013️,Dizel ,️90 ks,️Manual menjac,169 xxx,Touch,️Multimedia,️Tempomat,️Start/Stop System️,Full Servis,Registracija cela...

пред 3 недели

SEAT LEON 1.9TDI 77KW 105HP 2008G UVEZEN OD GERMANIJA

5.450 €

Битола

5.450 €

цената НЕ е фиксна

 Seat  Leon  2008  180.000 km  Седан  Без несреќа - accident free  Црна  105  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

SEAT LEON 1.9TDI 77KW 105HP 2008G UVEZEN OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA IZMINATI 188 ILJADI KM SO SERVISNA KNISKA I SO TIF DOKUMENT...

пред 2 дена

AUDI A4 B8 2.0 TDI 2010G EURO5 143HP UVEZENO OD GERMANIJA REGISTRIRANO

9.500 €

Битола

9.500 €

цената НЕ е фиксна

 Audi  A4  2010  190.000 km  Караван  Без несреќа - accident free  Сива  143  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

AUDI A4 2.0TDI 105KW 143HP 2010G EURU5 SO IZMINATA 195 ILJADI KM REGISTRIRANO DO 25/01/2025 NAPRAVEN GOLEM SERVIS PRED 7000 KM UVEZENO OD GERMANIJA...

пред 2 дена

Топ

Mercedes e200 cdi 2000g

2.400 €

Скопје - Аеродром

2.400 €

цената НЕ е фиксна

 Mercedes-Benz  CE 200  2000  190.000 km  Седан  Без несреќа - accident free  Сива    Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

Se prodava Marcedes e200 cdi 2000g, registriran do 04.2025g  2400e  moze i zamena so vasha doplata 070 338 073

пред еден месец

Peugeot 2008 Active 08/2019 kupeno vo mkd

12.200 €

Кавадарци

12.200 €

цената е фиксна

 Peugeot  2008  2019  110.000 km  SUV / Теренско  Без несреќа - accident free  Бела  60  Рачен  Бензин  Македонска  Клима  Cruise control  Airbags  Автоматски старт/стоп  Паркинг сензори

Возилото не е од увоз. Купено и целосна сервисна историја во Еуроимпекс овластен сервисер и дистринутер на пежо во мкд. 10800 км поминати, голем...

пред еден месец

MERCEDES C200 90KW

5.500 €

Битола

5.500 €

цената НЕ е фиксна

 Mercedes-Benz  C 200  2004  300.000 km  Караван  Без несреќа - accident free  Сина  90  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска  Клима  Airbags

-MERCEDES C200 90KW - GODD. NA PROIZ. 2004g. - OPREMA - CENTRALNA SO DAJLINSKO, SERVO. - KLIMATRONIK. - REGISTRIRANO DO 03 / 2025g. - NA PORAKI...

пред 2 дена

FORD FOKUS 1.6TDCI 2006G 80KW 109HP REGISTRIRAN DO 02 2025

3.400 €

3.200 €

Битола прикажи на мапа

3.400 €

3.200 €

цената НЕ е фиксна

 Ford  Focus  2006  300.000 km  Караван  Без несреќа - accident free  Сина  109  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

FORD FOKUS 1.6TDCI 2006G 80KW 109HP REGISTRIRAN DO 08 02 2025G NAPRAVEN SERVIS KLIMA LADI PERFEKNO ORGINALNO CD RADIO CENTRALNO ELEKTRIKA NA...

пред 2 дена

Se prodava Golf 7 1.6 TDI R-Line

1 €

Струмица

1 €

цената НЕ е фиксна

 Volkswagen  Golf  2018  70.000 km  Седан  Без несреќа - accident free  Сива  116  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска  Клима  Прв сопственик  Airbags  Два пара гуми/бандажи

Se prodava Golf 7 1.6 TDI  R-Line  85 kw Proizveden Oktomvri 2018 godina TrendLine oprema So pominati 69100 kilometri Kupen e vo...

пред 3 месеци

CITROEN C4 1.6HDI 109HP 2006G UVEZEN OD GERMANIJA

3.750 €

Битола

3.750 €

цената НЕ е фиксна

 Citroen  C4  2006  200.000 km  Седан  Без несреќа - accident free  Црна  109  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

CITROEN C4 1.6HDI 2006G 80KW 109HP UVEZEN OD GERMANIJA VO EKSTRA TOP SOSTOJBA IZMINATI 246ILJADI KM  KLIMATRONIK BORD KOMJUTER TEMPOMAT ORGINALNO...

пред 2 дена

Се продава LandRover Discovery Sport 2017

1 MKD

Скопје - Кисела Вода прикажи на мапа

1 MKD

цената НЕ е фиксна

 Land Rover  Discovery Sport  2017  70.000 km  SUV / Теренско  Без несреќа - accident free  Сива  200  Автоматски  Нафта / Дизел  Македонска  Клима  Cruise control  Кожа  Airbags  Навигација  Сончев покрив  Автоматски старт/стоп  Спортска амортизација  Два пара гуми/бандажи  Паркинг сензори

▶️2.0 HSE Luxury AT9 ▶️во одлична состојба ! ▶️производство: 2017 ▶️регистрирано до 09/2024 ⏩поминато само 69 000km ⏩дизел ⏩мотор 180PS ⏩VIN:...

пред 4 месеци

Traktor IMT 533

2.500 €

Ресен прикажи на мапа

2.500 €

цената НЕ е фиксна

Се продава трактор марка IMT 533 со документи. Цена: 2500 евра

пред 4 месеци

HYUNDAI I20 1.1CRDI 2013G 55KW 75HP EURO5 UVEZENO OD GERMANIJA

5.850 €

5.700 €

Битола прикажи на мапа

5.850 €

5.700 €

цената НЕ е фиксна

 Hyundai  i20  2013  180.000 km  Седан  Без несреќа - accident free  Црвена  75  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

HYUNDAI I20 1.1CRDI 55KW 75HP 2013G EURO5 188ILJADI KM UVEZENO OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA KLIMA ELEKTRIKA NA STAKLA ELEKTRIKA...

пред 2 дена

OPEL CORSA D 1.3CDTI 55KW 75HP EURO5 2011G ECO FLEX UVEZENA OD GERMANIJA

5.450 €

5.300 €

Битола прикажи на мапа

5.450 €

5.300 €

цената НЕ е фиксна

 Opel  Corsa  2011  170.000 km  Седан  Без несреќа - accident free  Сива  75  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

OPEL CORSA D 1.3CDTI 55KW 75HP 2011G EURO5 ECO FLEX UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA IZMINATI 167ILJADI KM VO EKSTRA TOP...

пред 2 дена

VW GOLF VI 1.6TDI 77KW 105HP 2011G EURO 5 UVEZEN OD GERMANIJA

6.999 €

6.800 €

Битола прикажи на мапа

6.999 €

6.800 €

цената НЕ е фиксна

 Volkswagen  Golf  2011  180.000 km  Караван  Без несреќа - accident free  Сива  105  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

VW GOLF VI 1.6TDI 77KW 105HP 2011G UVEZEN OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA VO EKSTRA TOP TOP SOSTOJBA IZMINATI 182 ILJADI KM PROVERKA...

пред 2 дена

BMW 318D E90 105KW 143HP 2010G EURO5 UVEZENO OD GERMANIJA

8.350 €

8.200 €

Битола прикажи на мапа

8.350 €

8.200 €

цената НЕ е фиксна

 BMW  318  2010  190.000 km  Седан  Без несреќа - accident free  Црна  143  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

BMW E90 318D 105KW 143HP 2010G EURO5 6STEPEN RACEN MENUVAC REDIZAJN UVEZENO OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA IZMINATI 197ILJADI KM...

пред 2 дена

Се продава Renault Clio 4 - LIMITED EDITION

10.500 €

1 €

Скопје - Кисела Вода прикажи на мапа

10.500 €

1 €

цената НЕ е фиксна

Година на производство: 2016 Последна регистрација: 18.3.2023 Боја: металик црна Врати: 5 Вид на гориво: бензин + плин Зафатнина на моторот:...

пред 5 месеци

Продавам Alfa Romeo Giulietta 1.4tb 2013god

7.350 MKD

Скопје - Карпош прикажи на мапа

7.350 MKD

цената НЕ е фиксна

 Alfa Romeo  Giulietta  2013  190.000 km  Хечбек  Без несреќа - accident free  Црна  170  Рачен  Бензин  Македонска

Продавам Alfa Romeo Giulietta 1.4tb 2013год, регистрирано до крајот на јули 2024. Возилото е во одлична кондиција, редовно одржувано. Поседува...

пред 6 месеци

GOLF 6

6.900 €

Скопје - Кисела Вода

6.900 €

цената НЕ е фиксна

 Volkswagen  Golf  2009  250.000 km  Хечбек  Без несреќа - accident free  Сина  20  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска  Клима  Cruise control  Airbags  Навигација

Se prodava golf 6 2.0 110ks 2009 god donesen od belgija 

пред 6 месеци

 Прикажи повеќе

барај огласи за вработување » барај останати огласи »