Селектирајте подкатегорија за да пребарувате детално по својствата на огласите.
Филтри

* на мапата се прикажани огласи објавени во последните 3 месеци

 Прикажи на цел екран

Се продава 2 собен стан во Дебар Маало

1.500 €

Скопје - Центар

1.500 €

цената НЕ е фиксна

 2  Балкон / Тераса  Подрум  Реновиран  68  

Sifra: J4120 Se prodava 2-sob stan vo Debar Maalo, Ilindenska, 68m2 na 2/3 kat bez lift so centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna...

пред 3 дена

Се продава 2 собен стан во Кисела Вода

1.090 €

Скопје - Кисела Вода

1.090 €

цената НЕ е фиксна

 2  Поткровје  33  

Sifra: J4105 Se prodava 2-sob stan vo Kisela Voda, Sampionce, 33m2 na 4/4 kat bez lift so sopstveno greenje. Stanot raspolaga so dnevna soba...

пред 3 дена

Се продава 3 собен стан во Ѓорче Петров

720 €

Скопје - Ѓорче Петров

720 €

цената НЕ е фиксна

 3  Балкон / Тераса  72  

Sifra: J4051 Se prodava 3-sob stan vo Gjorce Petrov, vo blizina na Mirce Acev ucilisteto, 72m2 na 5/5 kat bez lift so sopstveno greenje. Stanot...

пред 3 дена

Се продава опремен гарсоњера во Кисела Вода

60.000 €

Скопје - Центар

60.000 €

цената НЕ е фиксна

 1  Балкон / Тераса  Лифт  Паркинг / гаража  Нова градба  Наместен  32  

Sifra: J4122 Se prodava garsonjera vo Kisela Voda, blizu Cesma, 32m2 na 3 kat so lift i centralno parno greenje, vo nova zgrada. Stanot raspolaga...

пред 3 дена

Се изнајмува се изнајмува комплетно реновиран стан во Карпош 3

220 €

Скопје - Карпош

220 €

цената НЕ е фиксна

 2.5  Паркинг / гаража  Реновиран  Наместен  56  

 ШИФРА 5860 Импулс агенција за недвижности издава двособен комплетно реновиран стан со нов мебел во Карпош 3,до Воена Болница - 56м2, 2,5...

пред 3 дена

Се продава 2 собен наместен стан - Центар

69.500 €

Скопје - Центар

69.500 €

цената НЕ е фиксна

 2  Балкон / Тераса  Лифт  Паркинг / гаража  Нова градба  Наместен  39  

Sifra: J4117 Se prodava 2-sob stan vo Centar, zad UJP, 39m2 na 2 kat so lift icentralno parno greenje, vo nova zgrada, 2021 godina na gradba....

пред 3 дена

Се продава трособен стан во Козле, Зипинг

115.000 €

Скопје - Карпош

115.000 €

цената НЕ е фиксна

 3  Балкон / Тераса  Лифт  Шпорет / камин  Паркинг / гаража  Нова градба  Наместен  76  

IMPULS AGENCIJA prodava trosoben stan vo Kozle-ZIPING. So povrshina od 76m2  Katnost 6/7 so lift  Dve spalni sobi      Edno kupatilo, Terasa  Cena...

пред 3 дена

Се изнајмува се изнајмува ноб,комплетно опремен стан во Карпош.Мида

300 €

Скопје - Карпош

300 €

цената НЕ е фиксна

 2  Балкон / Тераса  Нова градба  Наместен  51  

ШИФРА 5858 Импулс недвижности издава  комплетно опремен стан со нов мебел во Карпош 1.кај Мида - 51м2, 2 соби (дневна, спална)  -...

пред 3 дена

Се изнајмува се издава нов стан на одлична локација во Центар,позади Рамстор

500 €

Скопје - Центар

500 €

цената НЕ е фиксна

 4  Балкон / Тераса  Лифт  Паркинг / гаража  Наместен  107  

ШИФРА 5857 Импулс агенција за недвижности издава нов стан на одлична локација  во Центар.позади Рамстор. - 107м2, 4 соби (дневна, 3спални)  -...

пред 3 дена

Се изнајмува се издава нов,празен двособен стан кај Мида

250 €

Скопје - Карпош

250 €

цената НЕ е фиксна

 2  Паркинг / гаража  Нова градба  50  

ШИФРА 5856 Импулс агенција за недвижности издава нов, празен  двособен стан погоден за  живеење и за канцеларија кај Мида. - 50м2,...

пред 4 дена

Се продава стамбена куќа со одлична сосотојба на топ локација-Тафталиџе 2

210.000 €

Скопје - Карпош

210.000 €

цената НЕ е фиксна

 3  Струја  2 спрата  Самостојна куќа  240  

ШИФРА 5855 Се продава  стамбена куќа со одлична состојба на прекрасна мирна локација - Тафталиџе2. - Куќата се состои од два посебни стана -...

пред 4 дена

Се изнајмува трособен, комплетно реновиран стан во Центар

350 €

Скопје - Центар

350 €

цената НЕ е фиксна

 3  Реновиран  Наместен  74  

 * ШИФРА 5854 Импулс  недвижности издава трособен комплетно реновиран стан во Центар, Градски Ѕид Министерство за финансии. - 74м2, 3 соби...

пред 4 дена

Се изнајмува празен стан поволен за канцеларија во Аеродром

200 €

Скопје - Аеродром

200 €

цената НЕ е фиксна

 3  70  

 ШИФРА 5853 Импулс недвижности издава празен трособен стан поволен за канцеларија во Аеродром.до Веро - 70м2, 3соби  - бања +  тераса -...

пред 4 дена

Се продава семејна куќа во Влае

210.000 €

Скопје - Карпош

210.000 €

цената НЕ е фиксна

 4  Струја  Еден спрат  Паркинг / гаража  Самостојна куќа  Реновирана  Наместена  280  

** ШИФРА 5851 Импулс агенција за недвижности продава семејна куќа  во Влае.. - Се продава куќа на мирна и тивка локација - Влае,со одличен,...

пред 5 дена

Се изнајмува модерен стан на топ локација до кеј. Аеродром

400 €

Скопје - Аеродром

400 €

цената НЕ е фиксна

 3  Балкон / Тераса  Поткровје  Нова градба  Наместен  70  

 ШИФРА 5852 Импулс недвижности издава модерен стан на топ локација до кеј  во Аеродром. - 70м2  3 соби (дневна,2 спални)  - бања +  тераса...

пред 5 дена

Се продава 3 собен стан- Центар

1.350 €

Скопје - Центар

1.350 €

цената НЕ е фиксна

 3  Лифт  Поткровје  Паркинг / гаража  Нова градба  Наместен  80  

Sifra: J4121 Se prodava 3-sob stan vo Centar, bivso Radiobran, 80m2 na 6/6 kat so lift so centralno parno greenje, vo nova zgrada 2007 godina...

пред 5 дена

Се продава 2 собен наместен стан - Центар

93.000 €

Скопје - Центар

93.000 €

цената НЕ е фиксна

 2  Балкон / Тераса  Паркинг / гаража  Реновиран  Наместен  62  

Sifra: J4113 Se prodava 2-sob stan vo Centar, zad univerzalna sala, 62m2 na 3/4 kat bez lift so centralno parno greenje. Stanot raspolaga so...

пред 5 дена

Се изнајмува нов двособен стан во Хром во близина Реплек

220 €

Скопје - Ѓорче Петров

220 €

цената НЕ е фиксна

 2  Паркинг / гаража  Нова градба  Наместен  40  

ШИФРА 5850 Импулс агенција за недвижности издава нов,двособен стан во Хром,во близин на Реплек. - 40м2, 2 соби (дневна, спална)  - бања  -...

пред 5 дена

Се издава стан во Дебар Маало

450 €

Скопје - Центар прикажи на мапа

450 €

цената е фиксна

 3  72  

Се издава стан во Дебар Маало,во близина на Броз Кафе и Силбо Погоден за деловен простор,ординација,живеење Површина 73м2,сутерен,комплетно...

пред 5 дена

Се изнајмува соба во Козле

Скопје - Карпош прикажи на мапа

 Бања  Посебен влез  Наместена  Греење  12  

Се издаваат целосно опремени соби во населба Козле. Собите се наоѓаат во сутерен, имаат парно и заедничка кујна и купатило. За повеќе информации...

пред 2 дена

 Прикажи повеќе

барај огласи за вработување » барај останати огласи »