Селектирајте подкатегорија за да пребарувате детално по својствата на огласите.
Филтри

For Sell Brand new Apple iPhone 15/14 Pro Max Unlocked

Вевчани

 Apple (iPhone)  

Apple iPhone 15 Pro Max.. iPhone 15 Pro Max  USB-C Charge Cable Contact us directly via email. Email: [email protected]

пред 2 недели

HUAWEI HONOR 8X - СОЧУВАН ТЕЛЕФОН

5.500 MKD

Скопје - Кисела Вода

5.500 MKD

цената е фиксна

 Huawei  

Се продава Huawei HONOR 8X. Малце е скршено стаклото не е никаква голема штета. Телефонот е користен внимателно. Без играње игри. Батерија трае...

пред 3 недели

Инсталација на Windows и Office

500 MKD

Скопје - Аеродром

500 MKD

цената НЕ е фиксна

 Лаптоп

Врпшам инстаација на оперативен систем Windows и Office пакет.

пред еден месец

Apple Powerbook G4

5.000 MKD

Скопје - Карпош прикажи на мапа

5.000 MKD

цената е фиксна

 Лаптоп

Продавам Apple Powerbook G4, MACBOOK Pro, 13 inch LED Backlit widwscreen notebook. Батеријата и све останато му е Ок. Но , од удар е оштетен...

пред еден ден

Se prodava Xiomi 11T

Скопје - Гази Баба

 Xiaomi  

Se prodava xiomi 11T, so uste edna godina garancija kupen od Neptun 8/128  Baterija 5000mAh Kamera 108MP Vo odlicna sostojba so polnac...

пред 2 месеци

2 Original Panasonic bezzicni mini telefoni.

2.000 MKD

1.650 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

2.000 MKD

1.650 MKD

цената НЕ е фиксна

Оригинал Панасоник 2 безжични телефони, нов мини модел (како мобилен) донесени од Германија (правени за Германски пазар). Цена 1650 ден. Двата за 3000ден.

пред 2 недели

HITNO EVTINO original Dect Panasonic telefon

650 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

650 MKD

цената НЕ е фиксна

ХИТНО ЕВТИНО, Оригинал Дект Панасоник и Сименс безжични телефони, некористени, донесени од Греманија (правени за Германски пазар), со секретарка,...

пред 2 недели

HITNO EVTINO original Dect Panasonic telefoni

650 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

650 MKD

цената НЕ е фиксна

ХИТНО ЕВТИНО, Оригинал Дект Панасоник и  Сименс безжични телефони, нови некористени, донесени од Греманија (правени за Германски пазар),...

пред 2 недели

Usb webcam full HD 1080 p

800 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

800 MKD

цената е фиксна

Cyclops usb vebkamera, kupena e od Anhoch lanskata godina, ne e koristena, samo ukluchena dali funkcionira, bukvalno kako nova. Cenata e fiksna. Mozze...

пред една недела

Продавам компјутер

15.000 MKD

1 MKD

Скопје - Аеродром прикажи на мапа

15.000 MKD

1 MKD

цената НЕ е фиксна

 Десктоп компјутер

I3 4ta generacija na 3.4mhz 1tb hard disk 4gg ram  gigabyte 610 graficka karta 22 incen Philips ekran wifi - antena gluvce tastatura Gembird...

пред 2 недели

Original Bbbm далечинско

600 MKD

Скопје - Центар

600 MKD

цената НЕ е фиксна

 Телевизори и проектори

Оригининал бум далечинско и картичка за македонски ТВ канали. Далечинско 600ден. Картичка 600 ден.

пред 2 недели

Професионална навигација за мобилни телефони и таблети

Скопје - Аеродром

 

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: ✅🚩👉 Инсталација на професионална 🛰️ навигација за сите мобилни телефони и таблети...

пред 2 недели

НАВИГАЦИЈА за МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ и ТАБЛЕТИ !!!

Скопје - Аеродром прикажи на мапа

 

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: ✅🚩👉 Инсталација на професионална 🛰️ навигација за сите мобилни телефони и таблети...

пред 2 недели

НАВИГАЦИЈА за МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ и ТАБЛЕТИ !!!

Скопје - Аеродром прикажи на мапа

 

mapizagps брз и професионален сервис за навигации ви нуди: ✅🚩👉 Инсталација на професионална 🛰️ навигација за сите мобилни телефони и таблети...

пред 2 недели

Нов оригинал Vatra полнач за сите батерии

3.500 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

3.500 MKD

цената НЕ е фиксна

Нов некористен оригинал Варта полнач за сите видови батерии донесен од Германија (правен за гремански пазар). Цена 3500 ден.

пред 2 недели

Оригинал Dec Panasonic телефони

650 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

650 MKD

цената НЕ е фиксна

ХИТНО ЕВТИНО, Оригинал Дект Панасоник и  Сименс безжични телефони, нови некористени, донесени од Греманија (правени за Германски пазар),...

пред 2 недели

Продавам/Менувам DVD Players Aiwa - Quadro

Скопје - Аеродром

 Видео и DVD плеери

  Odlicno socuvani funkcionalni DVD Players Aiwa XD-DV480EZ -cita orginali DVD mp3 CD Quadro DVD705 DivX cita skoro se DVD mp3 CD orginal...

пред 5 дена

Се продаваат игри за PS4

1 MKD

Скопје - Карпош прикажи на мапа

1 MKD

цената е фиксна

 Playstation

Prodavame igri za PS4: CoD World war 2 -1200 den Final Fantasy 12 - 600 den Diablo 3 - 900 Death Stranding - 1000 Final Fantasy 15 - 600...

пред 3 недели

барај огласи за вработување » барај останати огласи »