Селектирајте подкатегорија за да пребарувате детално по својствата на огласите.
Филтри

* на мапата се прикажани огласи објавени во последните 3 месеци

 Прикажи на цел екран

Gaming Kompjuter so 12GB ram memorija

Куманово прикажи на мапа

Brz kompjuter so intel i3 -3.06 procesor Ram memorija kingston ddr3 12GB Maticna Asus P7P55-LX Graficka Asus GTS 450 HDD 1TB WesternDigital citac...

пред 7 часа

iphone 8 64GB neverlock

200 €

Куманово прикажи на мапа

200 €

цената НЕ е фиксна

 

iphone 8 black 64 GB neverlock, raboti so site karticki super socuvan, se e original vo nego nisto ne e smeneto so polnac, usb kabel, futrola kako...

пред 7 часа

делови за компјутер или риг за мајнинг

49.000 MKD

Скопје - Аеродром

49.000 MKD

цената е фиксна

рСе е ново Ништо не е користено  Супер матична што не е достапна во мк Можете и водно ладење да и ставите  Просецерот е на наместен...

пред 13 часа

Samsung galaxy tablet

8.500 MKD

Скопје - Кисела Вода прикажи на мапа

8.500 MKD

цената НЕ е фиксна

 Таблет

  Се продава нов таблет, добиен како награда. Таблетот е во оригиналното пакување со сите додатоци што следуваат. Со таблетот подарувам...

пред 2 недели

Xiaomi mi a3 amoled display - прв сопственик

5.200 MKD

Скопје - Карпош прикажи на мапа

5.200 MKD

цената НЕ е фиксна

 Xiaomi  

Марка: Xiaomi Модел: MI A3 Боја: Blue Интерна меморија: 64 GB РАМ меморија:4 GB Големина на екранот: 6,09" инчи Telefonot e ...

пред 3 дена

Неотпакуван Samsung А13 со 24 мес. гаранција

165 €

160 €

Скопје - Карпош прикажи на мапа

165 €

160 €

цената НЕ е фиксна

 Samsung  

неотпакуван со 24 мес. гаранција од А1, Samsung А13 made in VIETNAM, ANDROID 12, proizvodstvo: 4 mart 2022godina, 4 GB RAM,/ 64 GB интерна меморија,...

пред 3 дена

Sony CD player

2.000 MKD

Скопје - Центар

2.000 MKD

цената е фиксна

 MP3/4/5 плеери / CD плеери

Cita cd so originalno dalecinsko.

пред 6 дена

JVC tuner FX-50L

1.500 MKD

Скопје - Центар

1.500 MKD

цената е фиксна

 Радио/стерео систем и додатоци

Ispraven vo dobra sostojba.

пред 6 дена

Nikon Z 7II Mirrorless Digital Camera

1.700 €

Валандово

1.700 €

цената НЕ е фиксна

 Десктоп компјутер

For products you cant find here in our price list,feel free to ask us as we might have them in our store. For more enquires contact : [email protected] Nikon...

пред 5 дена

Canon EOS 5D Mark IV DSLR Camera

1.000 €

Василево

1.000 €

цената НЕ е фиксна

For products you cant find here in our price list,feel free to ask us as we might have them in our store. For more enquires contact : [email protected] Canon...

пред 5 дена

VHS Видеорекордери

3.500 MKD

Скопје - Центар

3.500 MKD

цената НЕ е фиксна

 Видео и DVD плеери

Хитно, Евтино,поради селидба 2 квалитетни ВХС Видеорекордери многи малку користени(како нови) со оригинал далечинско. Цена само 3500ден.

пред 6 дена

Original Bbbm далечинско

600 MKD

Скопје - Центар

600 MKD

цената НЕ е фиксна

 Телевизори и проектори

Оригининал бум далечинско и картичка за македонски ТВ канали. Далечинско 600ден. Картичка 600 ден.

пред 6 дена

Квалитетен музички систем со 4 звучника

4.000 MKD

Скопје - Центар

4.000 MKD

цената НЕ е фиксна

 Радио/стерео систем и додатоци

Хитно, Многу Евтино, поради селидба, Квалитетен Германски музички систем (се двои на делови) со 4 звучника со држачи за на зид.+ мини ТВ и радио. Цена 4000ден.

пред 6 дена

Siemens Gigaset со 3 слушалки

2.000 MKD

Скопје - Центар прикажи на мапа

2.000 MKD

цената НЕ е фиксна

Нов некористен безжичен телефон Siemens Gigaset Dect C610 IP [Made in Germany) со 3 слушалки, екран во боја, приклучување на интернет и многу...

пред 7 дена

Apple MacBook M1 Pro M1 MAX Apple iPhone 13 Pro Max 12 Pro CANON 5D MARK IV Sony PS5 Games ANTMINER

700 €

Битола

700 €

цената НЕ е фиксна

 Лаптоп

contact for more pictures and information via WhatsApp + 194 1467 8975 WhatsApp us + 194 1467 8975 Email: [email protected]    ...

пред 3 недели

Samsung A40

5.000 MKD

Скопје - Аеродром

5.000 MKD

цената е фиксна

Se prodava Samsung A40 supersochuvan.Telefonot doaga zaedno so kutija polnach I slushalki, cena FIKSNA 5000 denari. Telefon za kontakt mob. 070 361 561 Aleksandar .

пред 2 недели

CANON 5D MARK IV Apple iPhone 13 Pro Max 12 Pro Apple MacBook Pro Sony PS5 Games ANTMINER S19 PRO ,

500 €

Боговиње

500 €

цената е фиксна

 Apple (iPhone)  

contact for more pictures and information via WhatsApp +19414678975 Contact seller on Details For more enquires contact : WhatsApp seller on...

пред еден месец

Nogia G10

6.000 MKD

Скопје - Центар

6.000 MKD

цената НЕ е фиксна

 Nokia  

Telefonot e kupen pred edna nedela od A1 celosno nov nikogas ne e uklucen, doagja so garancija, kutija, polnach

пред еден месец

iPhone 12 Mini 64GB Инт. Гаранција 05.02.2022

495 €

Кратово прикажи на мапа

495 €

цената НЕ е фиксна

 Apple (iPhone)  

📲 iPhone 12 Mini ▪️ 64GB / 4GB Ram ▫️ Kako NOV so Internacionalna Garancija do 05.11.2022 - Aktiviran na 06.11.2021 ▪️ True Tone ✅  ▫️...

пред еден месец

Samsung Blue ray 3D Domasno kino 5.1

6.200 MKD

Скопје - Ѓорче Петров

6.200 MKD

цената НЕ е фиксна

 Радио/стерео систем и додатоци

Se prodava Samsung Blue ray 3D domasno kino 5.1,so dvd player,divx HD,DOLBY True digital plus,HDMI,Aux in,1080p Full HD Kupeno od Shvajcarija...

пред 4 дена

 Прикажи повеќе

барај огласи за вработување » барај останати огласи »