Селектирајте подкатегорија за да пребарувате детално по својствата на огласите.
Филтри

* на мапата се прикажани огласи објавени во последните 3 месеци

 Прикажи на цел екран

Топ
Топ

Se izdava kancelariski prostor vo Debar Maalo

400 €

Скопје - Центар

400 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  75  

Sifra E1984 Se izdava kancelariski prostor vo Debar Maalo, kaj Ramstor. Prostorot raspolaga so povrsina od 75m2, so 3 prostorii, toalet, na 1...

пред 15 часа

Se izdava kancelariski prostor vo Centar

220 €

Скопје - Центар

220 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  44  

Sifra E2085 Se izdava kancelariski prostor vo Centar, zad univerzalna sala. Prostorot raspolaga so povrsina od 44m2, so 2 prostorii, toalet,...

пред 16 часа

Се изнајмува ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КАРПОШ

9 €

Скопје - Карпош

9 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  240  

ШИФРА 6250 Импулс недвижности ви  нуди за издавање деловен простор на идеална локација во Карпош,    Површина 240м2    Се...

пред 6 дена

Се изнајмува ДЕЛОВЕН ПРОСТОР СО ЛОКАЦИЈА ВО КОЗЛЕ

6 €

Скопје - Карпош

6 €

цената НЕ е фиксна

 Друго  110  

ШИФРА 6249 Импулс недвижности издава деловен простор  лоциран во Козле.Нерези Површина: од 110m2 - Сопствен паркинг - Истовар на роба ...

пред 6 дена

Топ

Se izdava deloven prostor na ulica Makedonija

1.900 €

Скопје - Центар

1.900 €

цената НЕ е фиксна

 Дуќани и трафики  76  

Sifra F1395 Se izdava deloven prostor-lokal za sekakva namena. Se naogja vo Centar, ul. Makedonija. Prostorot raspolaga so povrsina od 76m2 otvoren...

пред една недела

Se izdava opremen kancelariski prostor vo Kisela Voda

1.000 €

Скопје - Кисела Вода

1.000 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  140  

Sifra E2465 Se izdava kancelariski prostor vo Kisela Voda, vo blizina na Opstinata. Prostorot raspolaga so povrsina od 140m2, so 4 prostorii,...

пред една недела

Се изнајмува ОДЛИЧЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР,КАЈ РАМСТОР

3.000 €

Скопје - Центар

3.000 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  290  

 ШИФРА 6246 Импулс недвижности издава одличен  деловен простор на идеална локација во Центар,позади Рамстор. ✔ Просторот зафаќа површина...

пред една недела

Заем и финансиска помош низ цела Европа

100 €

Валандово

100 €

цената НЕ е фиксна

 Друго

Добар ден, Дали сте во потрага по доверлива компанија за заем? Не барајте повеќе затоа што нудиме заеми низ Европа по прифатлива каматна стапка...

пред 16 часа

Топ

Se izdava kancelariski prostor vo Kapistec

500 €

Скопје - Центар

500 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  90  

Sifra E2463 Se izdava kancelariski prostor vo Kapistec, kaj TC Zebra. Prostorot raspolaga so povrsina od 90m2, so 4 prostorii, 2 toaleti, 2 terasi...

пред една недела

Se prodava deloven prostor-lokal vo Debar Maalo

32.500 €

Скопје - Центар

32.500 €

цената НЕ е фиксна

 Дуќани и трафики  24  

Sifra P0352 Se prodava deloven prostor-lokal za sekakva namena. Lokalot se naogja vo Debar Maalo, ulica Leninova. Prostorot raspolaga so povrsina...

пред една недела

Se izdava kancelariski prostor vo Centar

300 €

Скопје - Центар

300 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  64  

Sifra E2186 Se izdava kancelariski prostor vo Centar, zad TC Bunjakovec, OU J.H. Pestalocii. Prostorot raspolaga so povrsina od 64m2, so 3 prostorii,...

пред една недела

Se izdava deloven kancelariski prostor-Centar

12 €

Скопје - Центар

12 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  344  

Sifra E1467 Se izdava kancelariski prostor vo Centar. Prostorot raspolaga so povrsina od 344m2, na 3 kat so lift i centralna klimatizacija, vo...

пред една недела

Se izdava dukan vo TC Biser

1 MKD

Скопје - Аеродром

1 MKD

цената НЕ е фиксна

 Дуќани и трафики  30  

Se izdava dukan vo TC Biser na prizemje na atraktivna lokacija vo centralniot del so pogled kon bulevarot  30 m2 so 20 m2 galerija  

пред 2 недели

Се изнајмува DELOVEN PROSTOR NA TOP LOKACIJA VO AERODROM

1.500 €

Скопје - Аеродром

1.500 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  300  

ШИФРА  6228 Импулс недвижности ви нуди за издавање дловен простор на топ локација во Аеродром,кај Аmerican college.    Просторот...

пред 2 недели

Се изнајмува ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ДЕБАР МААЛО,КАЈ МИНИСТЕРСТВО ЗА КУЛТУРА

250 €

Скопје - Центар

250 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  30  

 ШИФРА 5908 Импулс недвижности издава деловен простор - канцеларија во Дебар Маало до Министерство за кулура - 3 ти кат- 30м2 2 соби +...

пред 2 недели

Krsam orevi, lesnici i sekakov vid na jatkasti plodovi

30 MKD

Скопје - Центар

30 MKD

цената е фиксна

 Друго

Vo domasni uslovi krsam orevi, lesnici bademi i sekakov vid jatkasti plodovi

пред 2 недели

Се изнајмува ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ

20 €

Скопје - Центар

20 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  90  

ШИФРА 6221 Импулс недвижности издава празен  простор во деловна зграда во строгиот центар на Скoпје,лоциран на плоштад Македoнија,во близина...

пред 3 недели

Се изнајмува ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-КАНЦЕЛАРИЈА ВО ДЕБАР МААЛО

250 €

Скопје - Центар

250 €

цената НЕ е фиксна

 Канцеларија  30  

 ШИФРА 5908 Импулс недвижности Деловен Простор- канцеларија, во Дебар Маало, до Министерство за кулура - 3 ти кат- 30м2 2 соби + купатило  -...

пред 3 недели

 Прикажи повеќе

барај огласи за вработување » барај останати огласи »