Административен службеник за работа на приемно одделение - пулт

За компанијата: La Piz powered by Darvage е врвна компанија посветена на квалитетна градба на современи станбено-деловни објекти, кои ги задоволуваат потребите на современото домување и задоволство на клиентите. Ние како... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред еден месец
  • Дарваге ДООЕЛ
  • Активен до 03.04.2024
  • Позиција: Административен работник
  • Локација: Скопје
  • Веб: lapiz.mk/
  • Instagram: lapiz_darvage

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »