КЕЛНЕР/КЕЛНЕРКА

  • Објавен пред 4 месеци
  • mont everest okb
  • Активен до 17.05.2019
  • Позиција: Келнер/угостител/туризам
  • Локација: Скопје

(преземи го огласот како слика)

Fatness house има потреба од келнер/келнерка

со или без работно искуство

 

За повеќе информации: 071 444 412 

 

КЛИКНИ