Продажен Агент

 • Објавен пред еден месец
 • Инфоцелл
 • Активен до 17.02.2024
 • Позиција: Комерцијалист/Агент
 • Локација: Скопје
 • Веб: infocell.mk

(преземи го огласот во Word)

Продажен Агент

Инфоселл ДООЕЛ Влес, компанија со долгогодишно работење ,во светот на моблна технолоија ,со продажни салони ширум земјава има потреба од Продажни агенти на  неколку локации  низ Македонија.

Основни задачи:

 • Воспоставување на контакти со клиенти со цел,остварување на продажба
 • Промовирање на промоции и продукти 
 • Продажни активности

Потребни квалификации и вештини:

 • Минимум завршено средно образование
 • Одлична комуникациска способност
 • Професионално однесување
 • Оговорност и лојалност
 • Проактивен/а и насочен/а кон остварување на резултати
 • Способност за индивидуална и тимска работа

Доколку сте во потрга по нови предизвици и сте со мотивирачки дух,за нови успеси.Испратете ја вашата биографија (CV) на следнава меил адреса [најави се за да го видиш е-маилот]

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »