Дипломиран фармацевт

 • Објавен пред една недела
 • БЕСТ ЛИФ
 • Активен до 23.10.2021
 • Позиција: Фармацевт/фармацевтски техничар
 • Локација: Скопје

(преземи го огласот во Word)

БЕСТ ЛИФ поради проширување на својот тим, има потреба од:

Дипломиран Фармацевт

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

 • ВСС - Фармацевт
 • Возачка дозвола Б категорија
 • Познавање на Англиски јазик
 • Со претходно работно искуство од 3 години во струката
 • Комуникативна и динамична личност
 • Стручност и елоквентност
 • Работа со компјутери и одлично познавање на MS Office

Заинтересираните кандидати да достават своја биографија / CV со слика на [најави се за да го видиш е-маилот] со назнака ДИПЛОМИРАН ФАРМАЦЕВТ

Само кандидатите кои во целост ги исполнуваат критериумите ќе бидат контактирани.