Се продава Desktop компјутер

4.200 MKD

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воЕлектроника - Компјутери и таблети
Цена4.200 MKD
ЛокацијаСкопје - Гази Баба
Тип Десктоп компјутер

Опис на огласот


Kompjuterot e vo ispravna sostojba, so instaliran Windows10, koristen za internet i muzika...

Delovi:
- maticna AsRock Conroe 1333 dvi/h
- procesor - Core2Duo E6700 2.7ghz
- graficka - Nvidia GeForce 9500 1gb
- ram - dve plocki od 2GB 800 mhz
- napojuvanje - 750w Matrix
Kukjiste
Cena 4200d, so monitor Haier 15inch plus 800den

Poveke info 078608610

барај огласи за вработување » барај останати огласи »