Филтри

* на мапата се прикажани огласи објавени во последните 3 месеци

 Прикажи на цел екран

Топ
Топ

Се изнајмува ФУНКЦИОНАЛЕН ЧЕТИРИСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР,ВОДНО

500 €

Скопје - Центар

500 €

цената НЕ е фиксна

 4  82  

ШИФРА 6603 Импулс недвижности издава  функционален четирисобен сан со одличен распоред  за удобно домување.Локација Центар-Водно. ✔Дел...

пред 54 минути

Се изнајмува РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР,ПЛОШТАД

700 €

Скопје - Центар

700 €

цената НЕ е фиксна

 3  80  

* ШИФРА 6602 Импулс недвижности издава реновиран трособен стан поволен за деловен простор во строгиот ценатр на Скопје,Улица Македонија над Краш. ✔...

пред 3 часа

Se prodava 2-sob stan vo Novo Lisice

56.000 €

Скопје - Аеродром

56.000 €

цената НЕ е фиксна

 2  38  

Sifra: J4312 Se prodava 2-sob stan vo Novo Lisice, kaj stadionceto, so vkupna povrshina od 38m2, na 10/10 kat so lift i centralno parno greenje. Stanot...

пред 4 часа

Се изнајмува МОДЕРЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР,ЈУЖЕН БУЛЕВАР

450 €

Скопје - Центар

450 €

цената НЕ е фиксна

 3  74  

* ШИФРА 6029 Импулс недвижности издава трособен стан за оние со модерен животен стил,лоциран во центарот на Градот, Јужен Булевар. ✔ Нов,невселуван ✔...

пред 5 часа

Се изнајмува ПРЕКРАСЕН ДВОСОБЕН СТАН НА ТОП ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР,КАПИШТЕЦ

350 €

Скопје - Центар

350 €

цената НЕ е фиксна

 2  70  

* ШИФРА 4515 Импулс агенција за недвижности издава прекрасен модерен двособен комплетно реновиран стан со нов мебел во Капиштец, спроти ресторан...

пред 5 часа

Топ

Се изнајмува Лектор

Скопје - Аеродром

 Друго

Овластен лектор по македонски јазик (со лиценца за лектор), врши лекторирање и јазично уредување на секаков вид текстови и документи каде што...

пред 2 дена

Се изнајмува КОМФОРЕН И УДОБЕН ТРОСОБЕН СТАН НА МИРНА И ТИВКА ЛОКАЦИЈА,ВОДНО

450 €

Скопје - Центар

450 €

цената НЕ е фиксна

 3  80  

* ШИФРА 3797 Импулс агенција за недвижности ви нуди за издавање  модерен трособен комплетно наместен  во Центар, Водно. За сите оние...

пред 3 дена

Се изнајмува МОДЕРЕН И УДОБЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ

480 €

Скопје - Аеродром

480 €

цената НЕ е фиксна

 3  63  

* ШИФРА 6600 Импулс недвижности издава трособен стан кој ке ги задоволи сите ваши барања за удобно и модерно домување на идеална локација во...

пред 3 дена

Се изнајмува МОДЕРЕН ТРОСОБЕН СТАН СО ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ

350 €

Скопје - Аеродром

350 €

цената НЕ е фиксна

 3  65  

* ШИФРА 6599 Импулс недвижности издава трособен стан со исклучително удобен ентериер  со  најмодерни карактеристики лоциран на топ...

пред 3 дена

Се изнајмува ФАНТАСТИЧЕН ДВОСОБЕН СТАН НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО АЕРОДРОМ

450 €

Скопје - Аеродром

450 €

цената НЕ е фиксна

 2  56  

* ШИФРА 6598 Импулс недвижности издава фантастичен двособен стан лоциран во кула Д во Џевахир.Неверојатните погледи кој ги нуди оваа кула го...

пред 4 дена

Топ

Се изнајмува UDOBEN DVOSOBEN STAN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO KARPOS

300 €

Скопје - Карпош

300 €

цената НЕ е фиксна

 2  59  

* ШИФРА 6558 Импулс недвижности издава простран двособен стан кој ке ги задоволи сите ваши барања за удобно и модерно домување.Локација Карпош...

пред 4 дена

Se izdava 2-sob namesten stan-Centar

300 €

Скопје - Центар

300 €

цената НЕ е фиксна

 2  45  

Sifra: A9893 Se izdava 2-sob namesten stan vo Centar, zad Bunjakovec, 45m2 na 4 kat so lift i centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna...

пред 4 дена

Se izdava 3-sob namesten stan- Karpos 3

1.200 €

Скопје - Карпош

1.200 €

цената НЕ е фиксна

 3  74  

Sifra: A14690 Se izdava 3-sob namesten stan vo karpos 3, City Garden, 74m2, na 2 kat so lift i centralno parno greenje. Stanot raspolaga so dnevna...

пред 4 дена

LUKSUZNI STANOVI VO AERODROM,KAPITOL MALL

1.650 €

Скопје - Аеродром прикажи на мапа

1.650 €

цената НЕ е фиксна

 2.5  82  

IMPULS AGENCIJA prodava dva oddelni luksuzni apartmani idealno locirani vo Aerodrom  vo kompleksot  Kapitol Mall. Apartmanite se so...

пред 4 часа

Se izdava 2-sob namesten stan - Gjorce Petrov

250 €

Скопје - Ѓорче Петров

250 €

цената НЕ е фиксна

 2  45  

Sifra: A14691 Se izdava 2-sob namesten stan vo Gjorce Petrov, kaj ocnata bolnica, 45m2 na 2 kat so lift i sopstveno greenje, vo nova zgrada. Stanot...

пред 4 дена

Топ

Se izdava 4-sob namesten stan vo Cevahir Sky City

720 €

Скопје - Аеродром

720 €

цената НЕ е фиксна

 4  100  

Sifra: A14136 Se izdava 4-sob namesten stan vo Aerodrom, Chevahir Sky City, so vkupna povrsina od 100m2, na 18  kat so lift i centralna...

пред 4 дена

OPEL CORSA D 1.3CDTI 55KW 75HP EURO5 2011G ECO FLEX UVEZENA OD GERMANIJA

5.650 €

Битола

5.650 €

цената НЕ е фиксна

 Opel  Corsa  2011  160.000 km  Седан  Без несреќа - accident free  Сива  75  Рачен  Нафта / Дизел  Македонска

OPEL CORSA D 1.3CDTI 55KW 75HP 2011G EURO5 ECO FLEX UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA IZMINATI 167ILJADI KM VO EKSTRA TOP...

пред 6 дена

2024 Pinarello X7 Disc Ultegra Di2 Road Bike (PIENARBIKESHOP)

3.200 €

Скопје - Аеродром

3.200 €

цената е фиксна

 Друго

Buy 2024 Pinarello X7 Disc Ultegra Di2 Road Bike from Pienar Bike Shop is 100% safe,  Because purchase products at Pienar Bike Shop provide...

пред една недела

2023 Cannondale SuperSix EVO 2 Road Bike (PIENARBIKESHOP)

3.200 €

Скопје - Аеродром

3.200 €

цената е фиксна

 Друго

Buy 2023 Cannondale SuperSix EVO 2 Road Bike from Pienar Bike Shop is 100% safe,  Because purchase products at Pienar Bike Shop provide...

пред една недела

2023 Cervelo Caledonia Rival ETap AXS Road Bike (PIENARBIKESHOP)

2.700 €

Скопје - Аеродром

2.700 €

цената е фиксна

 Друго

Buy 2023 Cervelo Caledonia Rival ETap AXS Road Bike from Pienar Bike Shop is 100% safe,  Because purchase products at Pienar Bike Shop provide...

пред една недела

 Прикажи повеќе

барај огласи за вработување » барај останати огласи »