Инструктор/ка по пилатес

Танцов Фитнес Клуб Сонриса вработува Инструктор/ка по пилатес

        Квалификации:

  •  Минимум искутво со држење на часови 1 година
  •  Познавање и искуство од областа, одговорност кон работата
  •  Позитивен став и одлични комуникациски вештини
  •  Одлична кондициска и физичка форма

Кандидатите да ја испратат својата кратка биографија по порака / сандаче на Танцов Клуб Сонриса (фб) или на меил: [најави се за да го видиш е-маилот] , или нека не контактираат на 071 323 460.

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »