Персонал за хотел

За компанијата: Удобност, топлина и квалитет во стилски и софистициран амбиент, сето тоа на едно место- Хотел Лебед. Мал, но прекрасен хотел лоциран крај самиот брег на едно од најстарите и најубавите езера во светот... повеќе за компанијата »

Хотел Лебед има потреба од:

  • Помошен персонал во кујна,
  • Собар/ка 
  • Хигеничарка

Заинтересираните да се јават на број 070/204-676 или да пратат CV на  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »