Продавач/ка

 • Објавен пред 2 недели
 • Грицко Колонијал Скопје
 • Активен до 22.03.2023
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје

"ГРИЦКО" Маркет во Центар има потреба од ПРОДАВАЧ/КА. Поради зголемување на обемопт на работа имаме потреба за уште еден член во нашиот тим.

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

 • Вредна и одговорна личност
 • Ведрост, љубезност и комуникативност
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Способност за работа во смени

НИЕ НУДИМЕ:

 • Почетна плата 25.000 денари
 • Работно време во смени со слободни денови
 • Редовно пријавен со дополнителни бонуси 

Вашата професионална биографија (CV) можете да ја испратите на:  [најави се за да го видиш е-маилот]  тел. 077987531

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »