Магацински работник

  • Објавен пред една недела
  • Дијамант93
  • Активен до 21.10.2021
  • Позиција: Општ работник/магационер
  • Локација: Скопје

Активни огласи од Дијамант93:

Дистрибутер

Dijamant 93 so sediste vo kompleks Gazela ima potreba od :

- Magacinski rabotnik za spremanje i pakuvanje na roba po poracki , lepenje deklaracii.

Potrebna e vozacka dozvola B.

Site zaenteresirani moze da ispratat CV na email : [најави се за да го видиш е-маилот]