Шофер за дистрибуција на лекови

За компанијата: Ние сме модерна, иновативна, општествено-одговорна компанија која секојдневно се надградува и усовршува како сигурен, проверен и потврден партнер во трговијата на големо со фармацевтски производи во Република... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • Еурофарм
  • Активен до 16.10.2021
  • Позиција: Возач/управувач
  • Локација: Скопје

Еуро - фарм имаат потреба од шофер за дистрибуција на лекови по аптеки.

Потребни квалификации:

  • возачка дозвола Б категорија
  • претходно работно искуство во дистрибуција на лекови

Сите заинтересирани кандидати нека ги достават своите CVа на следната е-маил адреса:  [најави се за да го видиш е-маилот]  со назнака "за дистрибуција"