Дистрибутер/магационер

  • Објавен пред 3 недели
  • Еуролек
  • Активен до 19.01.2022
  • Позиција: Општ работник/магационер
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 02/655-855

Друштвото за трговија и услуги со фармацевтски производи ЕУРОЛЕК ДООЕЛ Скопје, има потреба од ДИСТРИБУТЕР/МАГАЦИОНЕР.

Кандидатот треба да има основно познавања на компјутер, да е работоспособен, одговорен и да поседува возачка дозвола Б категорија.

Работниот однос се заснова на неопределено работно време. 

Сите заинтересирани кандидати да пратат CV најдоцна до 18/01/2022 на  [најави се за да го видиш е-маилот]

барај огласи за вработување » барај останати огласи »