Продавачи, магационери, месари, готвачи (Радишани, Драчево)

  • Објавен пред 2 недели
  • Гиго-трејд
  • Активен до 28.09.2022
  • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
  • Локација: Скопје
  • Телефон: 2551240

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »