градежен инженер

Плата од 30.000 ден. до 35.000 ден.

  • Објавен пред 2 недели
  • Гемма инженеринг
  • Активен до 04.07.2022
  • Позиција: Инженер
  • Локација: Скопје

Активни огласи од Гемма инженеринг:

Архитект проектант

Друштвото Гемма Инженеринг има потреба од:

 

                                        ГРАДЕЖЕН ИНЖЕНЕР

 

Потребни квалификации, вештини и способности:

•             Високо образование Градежен факултет

•             Работно искуство мин 5 години- оператива

•             Одлично познавање на AUTOCAD

 

Работни задачи:

Извршување активности при реализација на проекти од високоградбта, согласно законот за градење и останатите прописи за проектирање на објекти од високоградба.

 

Сите заинтересирани кандидати можат да испратат CV на следната е- маил адреса:

е-mail: [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »