Mагационер/дистрибутер

За компанијата: Еуролек е приватна компанија основана во мај 1996 година со 5 вработени и на изнајмен простор. Денес, Еуролек е една од најреномираните и брзорастечки веледрогерии во државата која вработува 60 лица и работи на сопствен објект од преку 1000 метри квадратни на влезот на индустриската зона Визбегово. повеќе за компанијата »

Друштвото за трговија и услуги со фармацевтски производи ЕУРОЛЕК ДООЕЛ Скопје, има потреба од МАГАЦИОНЕР/ДИСТРИБУТЕР.

Кандидатот треба да:

  • Има основно познавања на компјутер,
  • Да е работоспособен, одговорен и
  • Да поседува возачка дозвола Б категорија.

Работниот однос се заснова на неопределено работно време. 

Сите заинтересирани кандидати да пратат CV најдоцна до 07/06/2023 на  [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »