Менаџер на сервис на терен

За компанијата: Manpower, водечката светска компанија за решенија за работна сила, им помага на организациите да се трансформираат во светот на работата што брзо се менува со привлекување, проценување, развивање и управување... повеќе за компанијата »
  • Објавен пред 2 недели
  • MANPOWER
  • Активен до 21.06.2024
  • Позиција: Менаџер/Директор
  • Локација: Куманово
  • Веб: manpower.bg
  • Facebook: manpowergroup

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »