Хигиеничар/ка

За компанијата: Еуролек е приватна компанија основана во мај 1996 година со 5 вработени и на изнајмен простор. Денес, Еуролек е една од најреномираните и брзорастечки веледрогерии во државата која вработува 60 лица и работи на сопствен објект од преку 1000 метри квадратни на влезот на индустриската зона Визбегово. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • Еуролек
 • Активен до 27.09.2022
 • Позиција: Хигиеничар
 • Локација: Скопје
 • Телефон: 022655-855
 • Веб: eurolek.com.mk/

ЕУРОЛЕК ДООЕЛ Скопје има потреба од:

 • ХИГИЕНИЧАРКА 
   
 • Вработување на неопределено работно време со/без работно искуство.

 

Сите заинтересирани да испратат CV најдоцна до 27/09/2022  на [најави се за да го видиш е-маилот]

 

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »