Монтажер

За компанијата: СЛАДОК ДОМ е прва веб платформа специјализирана за завеси и за постелнини во нашата држава, која својот асортиман го прошири и со палета на продукти за осветлување. Среќни сме што за неколку години успеавме... повеќе за компанијата »

Активни огласи од Сладок Дом ДООЕЛ Скопје:

Асистент за онлајн продажба - Асистент за продажба

(преземи го огласот како PDF)

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »