Оператори за во Казино Стар - Тетово

 • Објавен пред 3 недели
 • Casino Star
 • Активен до 19.01.2022
 • Позиција: Келнер/угостител/туризам
 • Локација: Тетово
 • Телефон: 078223193

Активни огласи од Casino Star:

Оператори за во Казино - Бутел

КАЗИНО СТАР - ТЕТОВО -  ВРАБОТУВА ОПЕРАТОРИ
Барате интересна и перспективна работа? Бидете и вие дел од нашиот успешен тим во Казино Стар!
Казино Стар Тетово има потреба од оператори во Тетово.

 • Работа со млад, креативен и амбициозен тим.
 • Брза и динамична работа.
 • Отворен и чесен однос, добри меѓучовечки односи и пријателска средина. 
 • Искуство не е потребно, бидејки е обезбедена обука во рок од 7 дена.

Плата 23.000 денари + законско плаќање на ноќната смена + БОНУСИ !!!
Потребни квалификации:

 • Подготвеност за работа во 3 смени
 • Возачка дозвола Б категорија ќе се смета за предност
 • Претходно работно искуство во казино ќе се смета за предност

Личен Профил:

 • Љубезност, комуникативност, позитивност, лојалност, флексибилност и посветеност кон работните задачи ќе се смета за голема предност.

Испратете CV на:

[најави се за да го видиш е-маилот]

барај огласи за вработување » барај останати огласи »