Персонал за работа

За компанијата: Порше Македонија е компанија која ги застапува автомобилските брендови Volkswagen, Audi, Škoda, SEAT, Porsche и Volkswagen комерцијални возила. Присутна на македонскиот пазар од крајот на 2005 година,... повеќе за компанијата »

(преземи го огласот како слика)

Подготвени за предизвик? Porsche ви нуди можност!

Ако имате страст за автомобили и сакате да работите во динамична и иновативна средина, тогаш ова е вашата шанса! Придружете се на тимот на Порше Македонија и станете дел од легендата.

Скенирајте го QR кодот за да аплицирате.

Вашата кариера ве чека! #Porsche #Кариера #Работа

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »