ДИСТРИБУТЕР

  • Објавен пред 3 месеци
  • Дијамант93
  • Активен до 03.12.2019
  • Позиција: Возач/управувач
  • Локација: Скопје

Активни огласи од Дијамант93:

Дистрибутер со Б категорија

Дијамант 93 Скопје има потреба од :

Дистрибутер, со Б категорија

Заентересираните може да пратат CV на следниов емаил: angelina@dijamant93.com.mk

КЛИКНИ