Продавач/ка на авто делови - Струмица

За компанијата: КРИС И ТОМ е фирма која од 1990 година се занимава со увоз и дистрибуција на авто делови за патнички и моторни возила од повеќе светски брендови. повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 5 дена
 • КРИС И ТОМ
 • Активен до 09.06.2023
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Струмица
 • Телефон: 2220776
 • Веб: krisitom.com.mk/#/home

Активни огласи од КРИС И ТОМ:

Комерцијалист за терен - Возач-дистрибутер

Поради отвoрање ново продажно место во Струмица, фирмата Крис и Том сака да го прошири својот тим. Ако сакате да станете дел од нашиот тим а при тоа сте динамична и одговорна  особа, со задоволство ве повикуваме да се пријавите на нашиот оглас за вработување.

Опис на работно место:

 • Продажба на авто делови (регион Струмица),

Од вас очекувавме:

 • Одлични комуникациски и преговарачки вештини,
 • Самоиницијатива и желба за учење,
 • Флексибилност и снаодливост во стресни ситуации,
 • Склоност кон тимска работа,
 • Искреност и доверливост

Квалификации:

 • Обавезно поседување на возачка дозвола "В" категорија,
 • Познавање на работа на компјутер,
 • Познавање на авто делови
 • ССС
 • Искуство во продажба на авто делови

Ние ви нудиме:

 • Редовна плата и развој во здраво и професионално опкружување,
 • Работа во стабилна и растечка компанија,
 • Награда за труд и работа

Аплицирање на  [најави се за да го видиш е-маилот]  со назнака за Комерцијалист.

Напомена: ќе бидат контактирани само кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг.

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »