KRUSEL: Асистент за продажба

Асистент за продажба

Плата од 22.000 ден. до 30.000 ден.

За компанијата: Krusel e-Store - СОВРШЕН ИЗБОР ЗА ВАШИОТ ДОM Овластен увозник за повеќе брендови на алати, апарати за домаќинство, велосипеди повеќе за компанијата »
 • Објавен пред 3 недели
 • KRUSEL
 • Активен до 27.09.2023
 • Позиција: Персонал во продавница/Касиер
 • Локација: Скопје
 • Телефон: 022520999
 • Веб: www.krusel.mk
 • Facebook: kruselmkd

(преземи го огласот како слика)

Продажба алат, техничка стока и градинарски програм, апарати за домаќинство во продавницата во EAST GATE

 • Работа во смени во продавница
 • Организирање на акциски продажби, промоции и користење на останати комерцијални активности со цел да се унапреди продажбата,
 • Улистување на нови производи,
 • Презентирање и продажба на новите производи на компанијата, на сите постоечки и потенцијални клиенти.

Потребни квалификации:

 • Работно искуство од минимум една година на иста или слична позиција
 • Англиски јазик

 Што добивате:

 • Можност да работите во компанија каде ќе имате чувство на припадност, 
 • Пријатна работна атмосфера, 
 • Комплетно опремена работна средина, која ќе ви овозможи да го истакнете својот потенцијал

Ве молиме вашите апликации испратете ги на [најави се за да го видиш е-маилот]

Сакаш да те препорачаме кај компаниите?

барај огласи за вработување » барај останати огласи »