Бандажи со гуми

300 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воВозила - Автоделови и опрема
Цена300 €
ТранспортИспорака по Карго
ЛокацијаКуманово
Тип на дел Гуми и бандажи

Опис на огласот


Бандажи / фелни со големина 20 инчи.

Растојанието помеѓу штрафови е 5 х 115.

Гуми, радикал тубелес, 245/40.

Бандажите се од Опел Антара.

барај огласи за вработување » барај останати огласи »