Се изнајмува комплетно опремен трособен стан во Центар, до Грчка Амбасада

450 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Станови
Цена450 €
ЛокацијаСкопје - Центар
Број на соби 3
Површина (во m²) 94
Адреса porta bunjakovec

Опис на огласот


ШИФРА 5924

Импулс недвижности издава комплетно наместен трособен стан во Центар,до Грчка Амбасада.

 

- 94м2, 3 соби (дневна,2 спални)

- 2 бањи + тераса

- Греење на централно градско + клима

- Комплетно опремен

 

- цена 450еур + режиски трошоци

 

☎️ Марија 070 274 423

барај огласи за вработување » барај останати огласи »