Се изнајмува модерно опремен стан кај Тобако 2 во Аеродром

320 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Станови
Цена320 €
ЛокацијаСкопје - Аеродром
Број на соби 3
Површина (во m²) 58
Адреса tobako 2

Опис на огласот


ШИФРА 5904
Импулс недвижности издава модерено опремен стан кај Тобако2 - Аеродром

- 58м2,  соби (дневна,2 спални) 
- 2  бања +  терас
- 4-ти кат со лифт
- Греење на централно градско парно
- Комплетно опремен 
- Паркинг место

- цена 320еур + режиски трошоци

☎️    Марија 070 274 423
 Импулс агенција за недвижности

барај огласи за вработување » барај останати огласи »