Продавам барака со доградба

140.000 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Куќи
Цена140.000 €
ЛокацијаСкопје - Гази Баба
За живеалиштето Самостојна куќа
Број на соби 7
Површина (во m²) 155
Греење Струја
Број на спратови Приземје

Опис на огласот


Продавам барака со доградба 155 м2 Со дворно место, има и маркица за градење во Железара.
барај огласи за вработување » барај останати огласи »