Се изнајмува стан

320 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Станови
Цена320 €
ЛокацијаСкопје - Карпош
За станот Балкон / Тераса
Поткровје
Шпорет / камин
Паркинг / гаража
Нова градба
Реновиран
Наместен
Број на соби 2.5
Површина (во m²) 60
Адреса Б.Талевски

Опис на огласот


Се изнајмува наместен стан од 60 м2 во Карпош 1, позади интернатот Здравко Цветковски - кај Млечен Ресторан

барај огласи за вработување » барај останати огласи »