VIDEO NADZOR,ALARMI,VIDEOFONI

Карактеристики


Објавено воРабота и бизнис - Услуги
ТранспортИспорака по Карго
ЛокацијаСкопје - Сарај
Тип Друго

Опис на огласот


PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / VIDEONADZOR
Голем избор на HD видео камери во зависност од вашите желби и потреби кои се за внатрешна и надворешна употреба, со квалитетна HD слика и инфраред осветлување за ноќно гледање.
Вклучена е и можност за следење во живо и прегледување на снимките преку мобилен телефон или компјутер во било кое време.
Вршиме монтажа,инсталирање,одржување на безбедносни камери и аларми во вашиот дом или деловен објект.
цена по договор.

https://www.facebook.com/videonadzor.skopje.dahua/

070-223-428

барај огласи за вработување » барај останати огласи »