Audi B 80 dizel

1.400 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воВозила - Автомобили
Цена1.400 €
ЛокацијаКичево
Марка на автомобил Audi
Модел 80
Година 1993
Стил на каросерија Седан
Боја Зелена
Менувач Рачен
Гориво Нафта / Дизел
Регистрација Македонска

Опис на огласот


Prodavam Audi B 80 dizel
барај огласи за вработување » барај останати огласи »