Детски велосипед

2.500 MKD

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воСпорт и рекреација - Спортска опрема и природни активности
Цена2.500 MKD
ЛокацијаСкопје - Карпош
Тип Велосипеди

Опис на огласот


Се продава детски велосипед со 3 тркала.

Цена : 2500 ден

Контакт : Кире 071/209-224

барај огласи за вработување » барај останати огласи »