Se prodava plac pogoden za gradba vo naselba Dracevo na ul.Malesevska na 5 min.do uciliste Rajko Zin

50 €

цената е фиксна

Карактеристики


Објавено воНедвижности - Плацови, ниви и фарми
Цена50 €
цената е фиксна
ЛокацијаСкопје - Кисела Вода
За имотот Вода
Струја
Плац
Дозвола за градба
Површина (во m²) 650
Адреса Malesevska

Опис на огласот


Se prodava plac 650m2

барај огласи за вработување » барај останати огласи »