Се продава невестински фустан/ венчаница

10.000 MKD

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воСпорт и рекреација - Облека / Обувки
Цена10.000 MKD
ЛокацијаСкопје - Центар

Опис на огласот


Се продава венчаница од бутик Lamas GTC, колекција 2019г. Целата е со чипка, бисери и циркони. Бојата е бисерно-бела, одговара на големина S/M, за максимална висина до 180cm. Се закопчува со патент одзади.
 

Фустанот е исчистен на хемиско.

барај огласи за вработување » барај останати огласи »