Fiat uno 1.7 diesel

700 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воВозила - Автомобили
Цена700 €
ЛокацијаПрилеп
Година 1995
Моќност (HP) 37

Опис на огласот


Motor 1.7 obicen diesel preubav 4 skoro novi gumi zimski 4 novi amortizeri Prednica zadnica pretreseno se novo Za info na 079 363 276

барај огласи за вработување » барај останати огласи »