T95 Android TV box 4GB RAM - 64GB ROM

3.800 MKD

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воЕлектроника - TV / Фотографија / DVD / Сателитска
Цена3.800 MKD
ТранспортИспорака по Карго
ЛокацијаСкопје - Кисела Вода
Тип Опрема за сателитска телевизија

Опис на огласот


Без замени.
Уредот е чисто нов, неупотребуван, со не-одлепени фолии на него и со сите додатоци во оригиналното пакување. Моментално е најдобриот и најбрзиот Android 10 модел што се нуди на пазарот, со 4GB ram, 64GB rom и 4 јадрен процесор. Поддржува 6К UHD резолуција. На уредот има фабрички инсталирано Kodi, а може да се инсталираат и други бесплатни програми за гледање IPTV (телевизија преку интернет). Има вграден wi-fi приемник и Bluetooth. Верзијата на android e 10.

барај огласи за вработување » барај останати огласи »