Range rover 3.0 Sport 2010

20.000 €

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воВозила - Автомобили
Цена20.000 €
ЛокацијаСкопје - Аеродром
Марка на автомобил Land Rover
Модел Range Rover Sport
Година 2010
Километража 250.000 km
Стил на каросерија SUV / Теренско
Оштетување Без несреќа - accident free
Боја Бела
Моќност (HP) 108
Менувач Автоматски
Гориво Нафта / Дизел
Регистрација Македонска
Опрема Клима
Кожа
Airbags
Навигација
Сончев покрив
Автоматски старт/стоп
Спортска амортизација
Паркинг сензори

Опис на огласот


Se prodava Range rover 3.0  Sport Facelift HSE vo odlicna sostojba moze zamena so vasa doplata 

барај огласи за вработување » барај останати огласи »