MacBook Pro

36.000 MKD

30.000 MKD

цената НЕ е фиксна

Карактеристики


Објавено воЕлектроника - Компјутери и таблети
Цена30.000 MKD 36.000 MKD
ЛокацијаСкопје - Карпош

Опис на огласот


Продавам MacBook Pro - 2011 , комплетно сервисиран , со вграден нов SSD 512 , во одлична состојба

барај огласи за вработување » барај останати огласи »